Короповий кораблик SOLO V2 GPS Orange

Швидкий
3 метра/секунда
Індикація роботи

Світлова та звукова

5 доступних модифікацій

стандарт/автопілот/ехолот

Великий бункер
Обсягом 1300 мл
Стійкість і маневреність
Завдяки параметрам корпусу
37 925.00₴

Короповий кораблик SOLO V2 GPS Orange Опис

Впіймати трофей - Вам під силу!


Тільки уявіть, що за допомогою кораблика Runferry SOLO V2 можна зловити рибу вашої мрії.

 Цей кораблик має чудовий дизайн. Їм дуже зручно користуватися. Він оснащений усім необхідним, щоб вивести рибалку на зовсім інший рівень.

А модель Runferry SOLO V2 GPS (з встановленим автопілотом) зробить процеси завезення снасті та догодовування точки швидшими і точнішими. Літій-іонний акумулятор з великою ємністю, місткий бункер, потужна тягова установка, світлозвукова індикація. Розміри кораблика (79x34x19cm) не лише витримують негоду на великих водоймах, але й з легкістю поміститься у багажний відсік чи салон вашого автомобіля. Це неймовірно універсальний кораблик для різних типів лову. І тепер він став ще кращим, ще надійнішим.


Корпус кораблика Runferry SOLO V2


Виглядає красиво. Колір корпусу помаранчевий!

 

Додаткова контрастність, завдяки правильно підібраним кольоровим рішенням декору та наклейок, які мають світловідбивні властивості. 

Завдяки хімічним властивостям пластику, корпус має неперевершену міцність, а захисне покриття збереже від ультрафіолету.

  

Силова установка


Від швидкого до швидкого та надійного. 

На корабликах Runferry завжди використовуються потужні безколекторні електродвигуни із відмінними показниками ККД. З 2019 року, у комплектації силової установки відбулися зміни: обираючи регулятор швидкості для кораблика, свій вибір ми зупинили на регуляторі фірми FlyColor, який зарекомендував себе як один з найнадійніших регуляторів швидкості для корабликів. 

Для передачі обертання двигуна на гвинт використовується спеціально розроблений для компанії Runferry дейдвуд з винятковими характеристиками ковзання та балансування, який приводить ідеально збалансований гвинт у рух.


Захист


Більше потужності – більше захисту. Тепер усі моделі корабликів Runferry Camarad та Runferry SOLO v2 у стандартній конфігурації мають 3 активні захисти від нестандартних ситуацій. А в моделі із встановленим автопілотом є захист від несанкціонованого руху кораблика. Це дозволить вам зберегти кораблик від незапланованого сервісного обслуговування.


Бункер Runferry SOLO V2


Бункер з багатьма можливостями. Бункер оснащений високопродуктивним сервоприводом з пружинним захисним механізмом висувного штока. Розмір бункера по 1300 см3 підійде практично під будь-яку снасть, чи то на карася, коропа чи товстолоба.


Акумулятор


Заряджений на трофей.

На Runferry SOLO V2 встановлюється потужний з’ємний акумулятор власного виробництва. Літій-іонний акумулятор ємністю 18000 mA/h забезпечує живленням усі системи корабля, забезпечує високу і постійну потужність двигуна і дозволяє довше обходитися без підзарядки — до 2 діб спортивного коропового лову. Це означає, що на одному заряді ви зможете зловити більше риби. А для риболовлі радимо придбати додатковий акумулятор, яким легко замінити розряджений. Зарядити акумулятор можна зарядним пристроєм з комплекту як від домашньої розетки, так і від автомобіля за відносно невеликий проміжок часу.


Індикація роботи


З комфортом.

Вночі або в негоду. Ви завжди можете визначити дії кораблика. Кольорові габаритні вогні спереду та ззаду повідомлять вам про статус роботи корабля, потужна фара покаже шлях, а звукова індикація на пульті повідомить про необхідні дії. На версіях Runferry SOLO V2 зі встановленим автопілотом світлозвукові сигнали передають більше інформації, наприклад, про вивантаження бункера та прибуття на домашню точку.


Управління


Ергономічно та просто.

Найвідоміший пульт FlySky і6 допоможе вам керувати корабликом Runferry SOLO V2. З ергономічним та інтуїтивним управлінням впорається практично кожен. Після увімкнення пульта ви зможете відразу приступити до лову з корабликом на впевнену дистанцію 350 метрів. LCD дисплей з підсвічуванням відобразить всю необхідну інформацію про заряд акумулятора та параметри автопілота, якщо він встановлений. Джойстики та тумблера виконують ваші команди для руху корабля, скидання вмісту бункера, увімкнення освітлення в один дотик. Для корабликів із встановленим автопілотом пульт зберігатиме ваші точки лову та даватиме команди для роботи з ними.


Що ще???


Уточнюйте у менеджера! Всі кораблики компанії Runferry зі встановленим автопілотом (GPS) безкоштовно комплектуються власними розробками, наприклад:

Глибиномір – виводить на пульт інформацію про глибину до 12 метрів під вашим кораблем, а також малює графік глибини.

Електронний манок – під час скидання бункера надсилає ультразвуковий сигнал, який сигналізує рибі про наявність їжі.


Різновиди комплектації


Для простих та складних завдань.

Компанія Runferry виробляє кораблики для всіх та готова модифікувати ваш кораблик протягом 6 місяців без оплати за роботу (тільки оплата за сам елемент модифікації). Але ви завжди можете придбати необхідну модифікацію одразу. Ми пропонуємо:

  • Кораблик на повному ручному управлінні
  • Кораблик з автопілотом (глибиномір, ел. манок)
  • Кораблик з автопілотом та ехолотом Toslon TF520 або Lucky FF198 (електронний манок)
  • Кораблик без автопілота, з ехолотом Toslon TF520 або Lucky FF198


*Запас ходу кораблика напряму залежить від интенсивності використання і загрузки кораблика, а також від погодних умов.

** Безкоштовна модифікація корабликів пристроями "Глубиномер" і "Електронний манок" здійснюється тільки за попередньою домовленістю між замовником і продавцем! Компанія не несе відповідальність за відсутність безкоштовних модифікацій без попередньої домовленості!

Короповий кораблик SOLO V2 GPS Orange Характеристики

Модифікація
GPS-автопілот Є
Ехолот Немає
Підтримка глибиноміра Є
Електронний манок Немає
Корпус
Колір Оранжевий
Розміри ДхШхВ (см) 82x33x23
Вимикач Кнопка IP67
Освітлення 4 габаритних вогня, 1 фара
Вага 2.8 кг
Бункер
Об `єм 1300 cm3
Тип скидання Самоскид
Потужність приводу 13 кг
Силова установка
Потужність двигуна 950W
Регулятор Flycolor 70A
Акумулятор 18 a/h
Швидкість 3 м/с
Запас ходу 15 км
Захист
Транзисторний ключ Є
Програмна Є
Захист АКБ Запобіжний клапан
Пульт ДК
Дальність зв`язку 350 м
Дисплей Так, LCD
Кількість каналів 14
Живлення 4xAA (1.5Vx4)
Комплектація
Кораблик Короповий кораблик Solo V2
Пульт ДК FlySky FS-i6
Зарядний пристрій Imax B6
Ехолот Глибиномір
Елементи живлення АКБ 12V 18 a/h, 4xAA (1.5V)
Документи Інструкція користувача. Гарантійний талон
Cумка Ні

Короповий кораблик SOLO V2 GPS Orange Відгуки

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Рекомендовані товари

*Запас ходу кораблика напряму залежить від интенсивності використання і загрузки кораблика, а також від погодних умов.

** Безкоштовна модифікація корабликів пристроями "Глубиномер" і "Електронний манок" здійснюється тільки за попередньою домовленістю між замовником і продавцем! Компанія не несе відповідальність за відсутність безкоштовних модифікацій без попередньої домовленості!